Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı (Uzaktan Öğretim)

29 Haziran – 04 Temmuz 2020 tarihleri arasında ‘Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı’ (Uzaktan Öğretim) düzenlenecektir. Eğitim içeriğini görmek için tıklayınız.

Pedagojik formasyon eğitimi bulunmayan veya daha önce bu konuyla ilgili herhangi bir eğitim almamış, sertifikası bulunmayan akademik personelimizin ‘Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programımıza’ katılımları gerekmektedir. Katılım göstermeyecek personelimizin daha önce aldıkları ‘Eğiticinin Eğitimi’ sertifikalarını veya pedagojik formasyonlarını İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na belgelemeleri önem arz etmektedir.

‘Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programımıza’ katılacak akademik personellerimiz, Üniversitemizin uzaktan öğretim sistemine (https://uzaktanogretim.kapadokya.edu.tr) kullanıcı adı ve şifre olarak başında sıfır (0) olmadan telefon numaralarını kullanarak erişim sağlayabileceklerdir. Sisteme giriş yaptıktan sonra sol kısımdaki panelden “Derslerim” seçeneğine tıklayarak ‘Eğiticinin Eğitimi’ sayfasına ulaşabileceklerdir. Sisteme erişim ve eğitime katılım ile alakalı yaşanan sorun ve aksaklıklar için Yunus Emre Karaman (0 553 284 62 31) ile iletişime geçebilirsiniz. Dersler sistemden senkron (canlı) ya da asenkron (kayıttan) olarak izlenebilecektir.